ÜRÜNLER

SAP CRM

Dünyanın en çok tercih edilen CRM çözümlerinden biri olan SAP CRM, şirketinizin satış, pazarlama, sadakat ve hizmet süreçlerinin etkinliğini arttırmasına yardımcı olur ve ihtiyaç duyduğunuz tüm fonksiyonları uçtan uca size sunar.

SAP CRM SALES

SAP CRM Sales, şirketlere, satış fırsatı oluşturmadan, satış kapamaya kadar geçen tüm süreçlerini kapsayacak yönetim araçları sunar. Tüm satış departmanınız, ihtiyaç duydukları bilgilere, ister kişisel bilgisayarlarından, isterlerse de mobil cihazlarından 7/24 erişebilirler ve zamanlarını bilgi aramak yerine, satışa odaklanarak daha verimli kullanabilirler.

SAP CRM Sales uygulamasının üstün raporlama yetenekleri sayesinde, şirketinizin satışlarını anlık olarak izleyebilir, ileriye dönük tahminleme yapabilirsiniz.

SAP CRM MARKETING

SAP CRM Marketing, şirketlere, pazarlama süreçlerini uçtan uca yönetebilecekleri çözümler sunar. SAP CRM Marketing , satış fırsatı yönetimi, pazarlama yatırımlarının etkinliğini ölçme, inbound ve outbound pazarlama kampanyaları oluşturma, tüm pazarlama süreçlerini otomatize edecek eksiksiz bir fonksiyonlar seti sunar.

SAP CRM SERVICE

Her geçen gün artan rekabet, müşterileri hizmet konusunda daha seçici davranmaya itiyor. SAP CRM Service, kurumların müşterilerine daha hızlı, daha doğru ve daha sağlıklı bir hizmet sunmasını sağlayarak hem müşteri memnuniyetinizi hem de şirket karlılığınızı arttırmanızda size yardımcı oluyor.