Dış kaynak kullanımı, şirketlere daha güvenli bir iş ortamı sunmaktadır.

Günümüz iş dünyasında rekabet avantajı elde etmek amacıyla birçok şirket, dış kaynak kullanımına yönelerek kendi iş süreçlerine odaklanmaktadır. Bu yaklaşım, maliyet avantajları sağlamanın yanı sıra yönetim zorluklarını aşma olanağı sunmaktadır. Ancak, sürekli artan veri miktarıyla birlikte IT yönetimi giderek karmaşıklaşmakta ve birçok şirket, sürekli çalışan ve esnek bir IT ortamına sahip olma konusunda zorluklar yaşamaktadır.

Regna, uzun yıllara dayanan SAP deneyimi ve iyi uzman ekiplerinden birine sahip olmasıyla birlikte, şirketlere iş uygulamalarının yönetimini üstlenme imkanı sunmaktadır. Bu yaklaşım, müşterilere büyük kolaylık ve maliyet avantajı sağlamaktadır. Dış kaynak kullanımı şirketlere daha güvenli bir ortam sunarak veri ve bilgi güvenliğini de sağlamaktadır.

Regna'nın dış kaynak kullanım hizmetleri kapsamında, SAP uygulamalarının kurulumu, izlenmesi ve sürekliliğinin sağlanması gibi tüm süreçler sizin için bir yük olmaktan çıkar. Şirket, bakım, servis, yedekleme ve sistem geliştirme gibi hizmetler sunarak gelecekte ortaya çıkabilecek yeni ihtiyaçlar için de önlemler almaktadır. Regna, dış kaynak kullanım hizmetleriyle tüm altyapıyı tedarik etmek, veri yedeklemesi için uygun bir yapı kurmak, SAP konusunda teknik destek sağlamak ve gerektiğinde SAP ile iletişim kurmak gibi süreçleri uçtan uca yönetmektedir.

Detaylı bilgi almak için bizimle hemen

İletişime geçin >