Tecrübe ve bilgiyle şekillenen teknoloji danışmanlığımız, müşterilere stratejik çözümler sunar.

Kullandığınız ya da kullanmayı planladığınız SAP CRM sistemleri için planlama, tasarım ve implementasyon hizmetlerimiz ile yanınızdayız. İş süreçlerinizi anlıyoruz, ihtiyaç listenizi çıkarıyoruz, SAP CRM uygulamalarını ihtiyaçlarınız doğrultusunda kurguluyoruz, gerekli geliştirmeleri tespit edip ilgili teknik ekibimize aktarıyoruz ve SAP CRM çözümünüzün sorunsuz biçimde çalıştığından emin olana kadar size destek sunuyoruz.

Regna’nın temel prensiplerinden biri olan “sürdürülebilirlik” ilkesini benimseyen danışmanlarımız, müşterilerimizin yalnızca anlık ihtiyaçlarına çözüm üretmez, iş çözümlerinin sürdürülebilirliği için kalıcı ve sağlam çözümler üretir.

Basic

Projelerin başarıyla hayata geçmesi için ilgili platformun sağlıklı şekilde kurulması gerekir. Regna teknik danışmanları, gerekli ve yeterli donanım altyapısını için çözüm üretir ve müşteriler ile paylaşır. Proje öncesinde güvenlik önlemlerini alır, SAP’nin CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) çözümlerinin kurulumlarını gerçekleştirir, yetkilendirmelerini yapar

Yazılım Geliştirme ve Entegrasyon

Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ABAP, BSP, .net ve JAVA geliştirmeleri ve entegrasyonlarda müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözüm üretmekteyiz.

Mobil Uygulama Geliştirme

İster Android ister iOS platformlarda, müşterilerimizin CRM çözümleri ile ilgili ihtiyaç duyabilecekleri mobil uygulamaları geliştirip, en yüksek performansı alacakları şekilde optimize ediyoruz.
 
Detaylı bilgi almak için bizimle hemen

İletişime geçin >