Finansal hizmetler için Sales Cloud ile müşterilerinizi ömür boyu güvence altına alın.

Finansal hizmetler sektörü müşteri ilişkileri üzerine kuruludur. Bu nedenle finans firmalarının bir müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) çözümüne ihtiyacı vardır. Müşteriyi merkeze koyan tek bir esnek platform olan Salesforce'un Sales Cloud'u ile ekiplerinizi birleştirebilirsiniz.

Müşterinizle ilgili ön, orta ve arka ofis süreçlerini birbirine bağlayın ve otomatikleştirin.

Tüm finansal hizmet organizasyonunuzu sizinle ve müşterilerinizle birlikte büyümek üzere tasarlanmış tek ve güvenli bir platforma taşıyın. Salesforce ile birinci sınıf işe alım deneyimleri oluşturabilir, ekipleri gerçek zamanlı işbirliği ile bir araya getirebilir ve zamanla değişen birinci sınıf müşteri deneyimleri sunabilirsiniz. Her tür finansal hizmet işletmesine uygun çözümlerimiz var.

BANKA SEKTÖRÜ

Müşterilerinizin güvendiği banka olun.

Salesforce ile müşteri ihtiyaçlarına ve finansal sağlığa odaklanabilirsiniz. Araçlarımız, çalışanlarınızın sorunsuz çok kanallı deneyimler sunmasına yardımcı olacaktır. Mortgage ve kredi sağlayıcıları, perakende, ticari, topluluk ve kurumsal ve yatırım bankaları ve kredi birlikleri dahil olmak üzere tüm bankaları destekliyoruz.

SİGORTA SEKTÖRÜ

Müşteri odaklı sigorta deneyimleri sunun.

Salesforce, çok kanallı deneyimler oluşturmanıza, çevikliği artırmanıza ve süreçleri otomatikleştirmenize yardımcı olabilir. Araçlarımızı sigorta poliçeleri teklif etmek ve düzenlemek, hizmet taleplerini yerine getirmek ve talepleri karara bağlamak için kullanabilirsiniz. Mal ve kaza, hayat ve yıllık gelir, grup yardımları, acenteler ve aracı kurumlar için çözümlerimizi keşfedin.

 
Detaylı bilgi almak için bizimle hemen

İletişime geçin >